Benim Adım Melek dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

Benim Adım Melek dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!
Yapımını Üs Yapım’ın, yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme aldığı Benim Adım Melek dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

TRT 1'de ekrana gelecek dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar ve usta oyuncular Orhan Güner ile Şerif Sezer yer alıyor.

Berlin’den Antep’e uzanan bir yolculuk!

Ailesinden ve memleketinden uzakta bir hayat mücadelesi veren Melek’in hikayesini ekrana getirecek dizinin çekimleri Almanya ve Belgrad’ın ardından Antep’te devam ediyor. Benim Adım Melek’te, bir annenin çocuklarına olan sevgisini için neler yapabileceği de izleyici ile buluşacak.

“Annelik vazgeçmek değil, çocukları için yaşamak…”


Etkileyici hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek Benim Adım Melek’te; yıllar önce babasının kararını hiçe sayarak yuvasını terk eden Melek, yaşadıklarını taşıyamayacak hale geldiğini, sarsıcı bir haberle anlayacak. Tam hayattan ümidini keserken anneliğin vazgeçmek değil, çocukları için yaşamak olduğunu fark edecek olan Melek, kendini yeni bir maceranın içinde bulacak.

Bir hayatı yeni baştan inşa etme hikayesini ekrana getirecek Benim Adım Melek, Eylül ayında ekranda olacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER