Ray Donovan'un 7. sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı

Ray Donovan'un 7. sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı
Showtime kanalının sevilen dizisi Ray Donovan, yedinci sezonuyla ekrana dönüyor. 17 Kasım'da başlayacak sezonun ilk tanıtımı geldi.

Ray, yeni sezonda ailesinin olmasını istediği adam olmak için çabalarken Dr. Amiot'tan yardım alacak. Ancak eski Ray'i gerektiren tehlikelerin ortaya çıkması yetmezmiş gibi belediye başkanı ve gerçeğin peşine düşen bir polis memuru nedeniyle müşterilernin işini halletmekle kendisini düzeltmek arasında kalacak.

Yayınlanan tanıtımda dizinin büyük bir kısmında kaçak olan Mickey'in hapse geri döndüğü, Daryl'in bir sevgilisinin olduğu ve Terry'nin alışılmadık bir yolla iyileşme fırsatı yakaladığı görülüyor. Ray Donovan'ın yedinci sezonunda Josh Hamilton (13 Reasons Why), Kerry Condon (Better Call Saul) ve Louisa Krause (The Girlfriend Experience) da yer aldı. Hamilton, çevirdiği dolaplar Ray'in işi için sorun çıkaran milyarder Kevin Sullivan'ı; Condan Kevin'ın aile işini yöneten kız kardeşi Molly'yi ve Krause ise Terry'ye alternatif bir yolla yardım eden Liberty'yi canlandıracak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER