Netflix'in roman uyarlaması dizisi Behind Her Eyes'ın başrolleri belli oldu

Netflix'in roman uyarlaması dizisi Behind Her Eyes'ın başrolleri belli oldu
Netflix'ın Ocak ayında duyurulan yeni projesi Behind Her Eyes'ın başrolleri belli oldu. Sarah Pinborough'un 2017'de yayımlanan psikolojik gerilim romanından uyarlanan dizinin kadrosuna Simona Brown (The Night Manager), Tom Bateman (Simona Brown), Eve Hewson (The Knick) ve Robert Aramayo (Game of Thrones) katıldı.

Altı bölüm sürecek diziyi The Punisher'ın yaratıcısı Steve Lightfoot uyarlıyor. Erik Richter Strand'in (Valkyrie) yöneteceği dizide Lightfoot'a senarist Angela LaManna eşlik ediyor. Platformun dizilerinden The Crown'ın yapımcılığını üstlenen Left Bank Pictures ile Sony Pictures Television ise apımcılığı üstlendi. 

Mini dizi olması planan dizide dışarıdan mükemmel görünen bir evliliğin içine çekilen Louise'in hikayesi anlatılacak. Bekar bir anne, barda tanıştığı başarılı ve çekici ama evli David'le ilişkiye başlar. Üstelik sonrasında karısı Adele'le arkadaş olur. Ancak bu dışarıdan mükemmel görünen evliliğin içine çekildikçe ikisinin de korkuç sırlar saklıyor olabileceğinden şüphelenir.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER