NBC'den ve Tina Fey'den yeni komedi dizisi geliyor

NBC'den ve Tina Fey'den yeni komedi dizisi geliyor
NBC kanalının üç önemli ismi yeni bir dizi için bir araya geliyor. Ted Danson, Tina Fey ve Robert Carlock kanalda yayınlanacak henüz ismi belli olmayan bir komedi dizisinin ekibine katıldılar.

Dizi, Los Angeles'ın başkanlığı için aday olan zengin bir adamın hikayesini anlatıyor. Başkanlığa ters sebeplerle yarışa dahil olsa da kazanmayı başaran bu adamın aetık başkanlığını nasıl yürüteceğini, insanların saygısını nasıl kazanacağını ve kızıyla ilişkisini nasıl düzelteceğini çözmesi gerekiyor.

Bahsi geçen başkanı Ted Tanson canlandıracak. Aktör, final sezonuna giren The Good Place'teki rolüyle 13. Emmy adaylığını kazandı. Danson, Fey ve Carlock'in yürütücü yapımcı olduğu projenin yapımcılığını Little Stranger, Bevel Gears, 3 Arts Entertainment ve Universal Television üstlendi.

Fey ve Carlock, kendilerine üç Emmy ödülü kazandıran NBC komedisi 30 Rock ile biliniyor. Dizi, yedi sezonluk yayın hayatında 16 Emmy kazandı. Ayrıca Netflix komedisi Unbreakable Kimmy Schmidt'te de birlikte çalıştılar. TV'nin önde gelen senaristlerinden birisi olan Tina Fey, NBC'nin bir diğer programı Saturday Night Live'la birlikte kariyerinde dokuz Emmy ödülü elde etti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER