American Crime Story 3. sezonunda Monica Lewinsky skandalını anlatacak

American Crime Story 3. sezonunda Monica Lewinsky skandalını anlatacak
American Crime Story'nin üçüncü sezonundan nihayet yeni bir haber geldi. Mart 2018'de ikinci sezonu sona eren dizinin gelecek sezonu Monica Lewinsky skandalını anlatacak.

2017'de sezonlardan birisinin Lewinsky skandalı olması için çalışmalar başlatılsa da sonrasında bu karardan vazgeçildi, hatta Katrina Kasırgası'yla ilgili fikirden de vazgeçilince dizide birden fazla kez ertelemeye gidildi. Ryan Murphy yaptığı açıklamada Lewinsky ile konuştuğunu ve hikayenin sadece onun da dahil olduğu bir şekilde anlatılması gerektiğini düşündüğünü belirtmişti. Lewisnky yeni sezonun yapımcılarından birisi olarak ekipte yer alıyor.

"Impeachment: American Crime Story" adı verilen yeni sezonda Sarah Paulson, skandalı ortaya çıkaran Linda Tripp'i; Beanie Feldstein Monica Lewinsky'yi ve Annaleigh Ashford ise Clinton'ı suçlayan kadınlardan Paula Jones'u canlandıracak. Sezon, Jeffrey Toobin'in "A Vast Conspiracy: The Real Story of the Sex Scandal That Nearly Brought Down a President" kitabından esinlenerek hazırlanıyor. Hatta şubat ayında çekimlerine başlanması planlanan sezonun şimdiden prömiyer tarihi bile belli: 27 Eylül 2020.

Ryan Murphy'nin diğer FX dizisi Feud'ün geleceği ise belirsizliğini korumaya devam ediyor. İkinci sezon için daha önce Prenses Diana-Prens Charles ikilisi seçilmiş ama senaryo aşaması istendiği gibi gitmeyince fikirden vazgeçilmişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER