Hakan Muhafız, Deadline'ın Hero Nation Index köşesine konuk oldu

Hakan Muhafız, Deadline'ın Hero Nation Index köşesine konuk oldu
Deadline'ın bilim kurgu, korku ve süper kahraman konulu yapımlara yer verdiği haftalık Hero Nation Index köşesinin bu haftaki konuklarından birisi Hakan: Muhafız dizisi oldu

CAGATAY ULUSOY The Protector Netflix Turkey
Geoff Boucher'in kaleme aldığı yazıda süper kahramanların Amerika'nın icadı olmasına rağmen günümüzde evrenin her köşesinde bulunmasından ve uluslararası uygulamalarından birisinin Hakan: Muhafız dizisi olduğundan bahsediliyor. Ayrıca Çağatay Ulusoy da köşenin konukları arasında yer alıyor. Boucher'in yazısında bahsettiği diğer yapım ise kısa bir süre önce çizgi roman serisi finale ulaşan ve 6 Ekim'de dizisi 10. sezonla ekrana dönecek The Walking Dead.

Çağatay Ulusoy yaptığı açıklamada “Bu, yaşadığı belli olayların neticesinde değişen sıradan bir adamın hikayesi. Aslında fantastik kısımları çıkartırsak Hakan'ın hikayesi benimkine benzer. Benim ve Hakan için 'Hayat siz başka planlar yaparken başınızdan geçenlerdir' demek doğru olur. Eğer tanışsaydık? Gelişmemize yardım eden mucizler ve hayatlarımızın şimdiki ve öncesindeki kilometre taşları hakkında konuşuyor olurduk." ifadelerine yer verdi.

Ulusoy'un Hakan: Muhafız'ın Türkiye'deki özel efektli ilk fantezi veya süper kahraman dizisi olduğundan bahsettiği yazıda, içindeki herkes için yeni bir alan olduğu ve bazı beklenmedik zorlukların yaşandığı da yer almakta. Çağatay Ulusoy sözlerini şöyle sürdürüyor:

"Gözlerim düzgün şekilde görmez hale gelene kadar suyun içinde kaldım ve havuzun klorlu suyunun burnumun içine kaçması saatlerce genzimde yanmaya sebep oldu. Tabii ki kulak tıkacım vardı ve suyun içinde uzun süre kaldığımdan çok buruştum. Zordu ve sertti ama aynı zamanda hayatta bir kez olabilecek deneyimlerdendi."

Ulusoy, dizinin İstanbul'un ruhunu yakalama şeklinden dolayı gurur duyduğunu da sözlerine ekledi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER