Stephen Moyer, Fortunate Son dizisinin kadrosuna katıldı

Stephen Moyer, Fortunate Son dizisinin kadrosuna katıldı
True Blood dizisiyle bilinen ve son olarak iki sezon süren The Gifted'da yer alan Stephen Moyer'in yeni dizi projesi belli oldu. Aktör Kanada kanalı CBC'de ekrana gelecek Fortunate Son'ın kadrosuna katıldı.

Dizide 1960'lı yılların sonundaki politik ve sosyal kaos anlatılacak. Kadroda Moyer haricinde Kari Matchett (Covert Affairs), Darren Mann (Chilling Adventures of Sabrina), Kacey Rohl (Arrow), Rick Roberts (Designated Survivor), Patrick Gallagher (Glee), Ty Olsson (War for the Planet of the Apes), Alex Nachi (1991) ve Zoé de Grand’Maison (Riverdale) da yer alıyor.

Moyer, CIA ajanı Vern Lang'e hayat verecek. Kadrodaki isimlerden Matchett, Vietnam Savaşı zamanı savaş karşıtı birisi olarak asker kaçaklarını Kanada sınırından geçiren Ruby'ye hayat verecek. Mann ise geçmişi kendisini Kanada'ya kadar takip eden ve Ruby'nin ailesiyle yolu kesişen asker kaçaklarından Travis Hunter'ı oynayacak.

Fortunate Son'ın yapımcılığını NBC Universal destekli Lark Productions ve Seven24Films (Wyonna Earp) üstlendi. Dizinin 2020'nin kış aylarında başlaması bekleniyor. Andrew Wreggitt'in (Pure) yaratıcısı olduğu dramanın bölümlerini Stefan Schwartz (The Americans) ve Ken Girotti (Vikings) yönetecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER