The Affair'in final sezonundan yeni bir tanıtım geldi

The Affair'in final sezonundan yeni bir tanıtım geldi
The Affair'in final sezonunun yeni tanıtımı geldi. Final sezonu 25 Ağustos'ta Showtime'da, 26 Ağustos'ta ise Fox Life Türkiye üzerinden izlenebilecek.

Beşinci sezonda geçtiğimiz sezonun son kısımlarında yaşananların sonuçları ekrana gelecek. Karakterler geleceklerini şekillendirmek istiyorlarsa önce geçmişleriyle yüzleşmeleri gerektiğini fark edecek. Final sezonunun kadrosuna katılan Anna Paquin, Alison ve Cole'un kızı Joanie Lockhart'ın yetişkin haliyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Joanie,tanıtımda da görüldüğü annesine neler olduğunun peşine düşecek.

Bu sırada Helen karizmatik bir film yıldızıyla (Claes Bang) yeni bir ilişkiye başlayacak ve özlediği şeyleri bunda bulacak. Noah ise onun yokluğunda ailesiyle ilgilenmeye başlayacak. Ama geçmişten birisiyle olan karşılaşma ikisi için de beklenmedik olacak. Dominic West, Maura Tierney, Sanaa Lathan, Julia Goldani Telles ve Jadon Sand gelecek sezonda da yer alacaklar.

Final sezonunda Jennifer Jason Leigh, Lyric Bent, Russell Hornsby, Emily Browning, Omar Metwally, John Doman, Kathleen Chalfant, Max Fowler, Michael Braun, Abigail Dylan Harrison ve Jake Siciliano da yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER