False Flag dizisinin İngilizce dilindeki uyarlaması Apple TV+'ta ekrana gelecek

False Flag dizisinin İngilizce dilindeki uyarlaması Apple TV+'ta ekrana gelecek
İsrail yapımı False Flag (Kfulim) dizisi A.B.D.'ye uyarlanıyor. İngilizce dilindeki uyarlama Apple'ın açmaya hazırlandığı online yayın platformu Apple TV+'ta ekrana gelecek.

Keshet International'ın yapımcısı olduğu İbranice dilindeki projenin ilk sezonu 2015'te ekrana geldi. False Flag'de İran Savunma Bakanı'nın kaçırılması ve ortadan kayboluşunun ardından beş kişinin kendisini şüpheli olarak bulmasının hikayesini anlatıyor. Bu beş kişi isimlerinin ve resimlerinin medyada yayınlanmasıyla hedef tahtası oluyor.

Onlar masumiyetlerini kanıtlamak için uğraşırken hükümet ve Mossad kendilerine şüpheli gibi davranıyor, hatta sevdikleri bile masumiyetlerinden şüphe duyar hale geliyor. Oded Raskin'in yönetmeni olduğu drama dizisinin başrolünde Ishai Golan, Maggie Azarzar, Angel Bonanni, Ania Bukstein ve Orna Salinger yer alıyor.

Kasım 2018'de başlayan ikinci sezon ise İsrail'i Türkiye'ye bağlayan bir petrol yolunun açılışında gerçekleşen bir patlama nedeniyle üç kişinin kendisini ilk sezonun benzeri bir durumda bulması üzerine kurulu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER