Shannen Doherty, Riverdale'in Luke Perry'yi anma bölümüne konuk olacak

Shannen Doherty, Riverdale'in Luke Perry'yi anma bölümüne konuk olacak
Riverdale, gelecek sezonunda Shannen Doherty'yi de konuk edecek. Aktris, dördüncü sezonuyla dönecek dizinin ilk bölümüne konuk olacak.

Yeni sezonun ilk bölümü aynı zamanda Luke Perry'yi anma bölümü olarak da tasarlandı. Dizide Fred Andrews'u oynayan aktör, Mart ayında geçirdiği felç sonucu talihsiz şekilde 52 yaşında hayatını kaybetmişti. Doherty, Perry'nin Beverly Hills, 90210 dizisindeki rol arkadaşıydı ve aynı zamanda yakın arkadaşıydı. Aktristin canlanıracağı karakter şimdilik bilinmiyor. 

Kadro haberini yapımcılardan Roberto Aguirre-Sacasa duyurdu. Aguirre-Sacasa, Perry'nin Doherty'yi ilk sezondan beri diziye konuk etme düşüncesinde olduğunu da ekledi. Beverly Hills, 90210 dizisi modern versiyonu ve eski kadrosuyla 7 Ağustos'ta ekrana dönüyor. Riverdale gibi dönüş sezonunda BH90210'un da aktörü onurlandırması bekleniyor.

Riverdale'in gelecek sezonuyla birlikte Fred karakteri dizide olmayacağı için Archie'nin annesini oynayan Molly Ringwald daha fazla yer alacak. Kerr Smith (The Fosters, Life Unexpected) dördüncü sezonda okulun öğrencilere zorluk çıkaran yeni müdürü Mr. Honey'i oynayacak. Ayrıca dördüncü sezon bir kez daha müzikal bir bölüme ev sahipliği yapacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER