Dominic Cooper'ın yeni dizi projesi belli oldu: Spy City

Dominic Cooper'ın yeni dizi projesi belli oldu: Spy City
Preacher dizisinin veda vakti yaklaşırken Dominic Cooper'ın yeni dizi projesi belli oldu. Aktör, Spy City dizisinin kadrosuna katıldı.

Sezonu altı bölüm sürecek dizinin hikayesi Soğuk Savaş döneminde geçecek. Senaryosunu William Boyd (A Good Man in Africa, Chaplin) kaleme alıyor. Bölümleri Miguel Alexandre yönetecek. Yapımcılığı ise Miramax, H&V Entertainment ve ZDF üstlendi. Spy City'nin kadrosunda Johanna Wokalek (Pope Joan, The Baader Meinhof Complex) ve Leonie Benesch (The Crown, Babylon Berlin) de yer alıyor.

Berlin Duvarı'nın inşasından önce şehre gönderilen İngiliz bir casus Birleşik Krallık'ındaki veya mütteftikler arasındaki haini bulmakla görevlendirlir. Şehir casuslarla ve ikili çalışanlarla doludur. Yanlış atılan bir adım Doğu Almanya, Batı Almanya, A.B.D., Fransa ve İngiltere arasında nükleer savaşın fitilini ateşleyebilecek durumdadır.

Mamma Mia ve Captain America: The First Avenger gibi filmlerle bilinen Cooper'ın TV kariyerinde Fleming ve Agent Carter gibi diziler de bulunuyor. Preacher dizisi final sezonuyla 4 Ağustos'ta ekrana dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER