Amy Schumer'ın yeni dizi projesi belli oldu: Love, Beth

Amy Schumer'ın yeni dizi projesi belli oldu: Love, Beth
Amy Schumer dizi dünyasına geri dönüyor. Son olarak kendisinin hazırladığı Inside Amy Schumer ile televizyonda yer alan aktris, online yayın platformu Hulu'da ekrana gelecek Love, Beth'in kadrosuna katıldı.

Schumer, başrolün yanı sıra dizinin senaryosunu, yönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlendi. Inside Amy Schumer'da birlikte çalıştığı kız kardeşi Kim Caramele ve Kevin Kane de kendisine projede eşlik edecek. Sezonu 10 bölüm sürecek komedi dizisinin yapımını Endeavor Content üstlendi. Detayları şu an için saklı tutulan dizi gelecek yıl ekranda olacak.

Amy Schumer'a Emmy ödülü kazandıran Inside Amy Schumer'ın geleceği ise belirsizliğini koruyor. Dördüncü sezon tamamlandığında taraflar dizinin iptal olmadığını, Schumer uygun gördüğünde geri döneceğini ve Comedy Central'ın kabul edeceğini belirttiler. 2016'da yayınlanan dördüncü sezondan beri kariyeri sinema ağırlıklı ilerleyen Schumer bu süreçte evlendi, ilk çocuğunu kucağına aldı, Broadway'de yer aldı, anılarını yazdı ve Netflix'te yayınlanan birkaç sahne şovuyla izleyici karşısına çıktı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER