Netflix, Designated Survivor’ı 3. sezonunun ardından iptal etti

Netflix, Designated Survivor’ı 3. sezonunun ardından iptal etti
Designated Survivor bir kez daha iptal oldu. Netflix, diziye dördüncü sezon onayı vermediğini duyurdu.

ABC kanalının geçtiğimiz yıl ikinci sezonunun sonunda iptal ettiği dizi, Netflix tarafından kurtarılmıştı. Kiefer Sutherland'in başrolünde yer aldığı Designated Survivor, 10 bölümlük üçüncü sezonuyla birkaç hafta önce ekranlara geri döndü. Kısa bir süre önce dizinin geleceğiyle ilgili yorum yapan aktör dördüncü sezonu beklemediğini ve geçtiğimiz sezonun prodüksiyonunun ardından dağılan kadroyu yeniden bir araya getirmenin zor olacağını belirtti. Ayrıca üç sezonluk yayının iyi bir yolculuk olduğunu ve yeni bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini sözlerine ekledi.

Netflix'in 22 yerine 10 bölümlük sezonla geri dönecek dizinin oyuncularına diğer projelerle de görüşme hakkı tanımasının ardından bazı oyuncular başka dizilerle anlaşmış, Italia Ricci'den de hamilelik haberi gelmişti.
 
David Guggenheim'ın yaratıcısı olduğu politik drama, üç sezonluk yayın hayatı boyunca beş farklı showrunner tarafından hazırlanarak karmaşık bir süreçten geçmesiyle öne çıktı: Amy B. Harris (Wicked City), Jon Harmon Feldman (Blood & Oil), Jeff Melvoin (Army Wives), Keith Eisner (The Good Wife) ve Neal Baer (E.R.).
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER