My Brilliant Friend'in ikinci sezonundan ilk görsel paylaşıldı!

My Brilliant Friend'in ikinci sezonundan ilk görsel paylaşıldı!
Gerçekte kim olduğu da edebiyat dünyasında bir sır gibi saklanan gizemli yazar Elena Ferrante’nin Napoli Romanları dörtlemesinin ilk kitabından HBO Entertainment ve RAI Fiction ortak yapımı olarak televizyona uyarlanan My Brilliant Friend ikinci sezon onayını aldı ve yeni sezondan ilk görsel de yayınlandı. 

Seri henüz ilkokuldayken aynı mahallede yaşayan ve tanışan Elena Greco ve Raffaella Cerullo (Lila)’nun uzun yıllar boyunca süren çalkantılı arkadaşlığını merkezine alıyor. Bu iki arkadaş, dönemin acımasız şartlarına karşı beraber savaşıp hayatı iyi bir şekilde geçirmek için her şeyi yapıyor. 50'li yılların Napoli atmosferini, sosyal ve politik rüzgarların sıradan insanların hayatlarına etkisini de fon olarak alan serinin oyuncu kadrosunda Margherita Mazzucco (Elena), Gaia Girace (Lila), Antonio Buonanno, Sarah Falanga gibi oyuncular yer alıyor. 

2018 yılında yayına çıkan seri ikinci sezonda, ikinci kitaba odaklanacak ve My Brilliant Friend: The Story of a New Name adıyla yayına çıkacak. Sekiz bölüm olması beklenen ikinci sezonda reji koltuğunda Alice Rohrwacher ve yine Saverio Costanzo oturuyor. Monte Carlo Tv Festivali'nde "En İyi Dizi" ödülünü alan My Brilliant Friend'in ikinci sezonunun yayın tarihi henüz açıklanmadı ama ilk sezonu halen Digiturk beIN Connect'ten izleyebilirsiniz.

Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER