Görgü Tanıkları: Köpekbalığı Saldırısı, National Geographic WILD kanalında ekrana gelecek!

Görgü Tanıkları: Köpekbalığı Saldırısı, National Geographic WILD kanalında ekrana gelecek!
National Geographic WILD temmuz ayı boyunca köpekbalıklarının bilinmeyen yönlerini birbirinden kaliteli ve sıra dışı yapımlarla izleyicilerle buluşturuyor.

National Geographic WILD su altındaki dünyanın en korkutucu ama sıra dışı canlılarından köpekbalıklarının gizemli dünyasına doğru bir yolculuğa çıkıyor. Köpekbalıkları hakkında bilinmeyenler temmuz ayı boyunca her hafta sonu birbirinden keyifli yapımlarla National Geographic WILD ekranlarına geliyor.

Amerika’nın kıyı şeridinde, özellikle hiç beklenmedik ve yeni noktalarda saldırılar artıyor. Bilim insanları ve yerli halk bu değişimin arkasındaki nedenleri sorgularken National Geographic WILD ise insanlara korku salan bu deniz canlısının doğasındaki değişimi araştırıyor. Arşiv görüntüler, görgü tanıklarının anlatımı ve su altı görüntülerle “Köpekbalıkları Saldırınca”, 6 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de National Geographic WILD kanalında.

Daha fazla insan kameralarıyla suya girmeye başladıkça köpekbalığı saldırılarının da daha fazla görüntüsü ortaya çıkıyor. Key West bölgesinde bir resif köpekbalığı zıpkınla avlanan bir balıkçının bacağını ısırırken Guadalupe Adası’ndaki mağara dalışı bir köpekbalığı saldırısı üzerine dalgıçların mağarada mahsur kalmasıyla sonuçlanıyor. Peki köpekbalıkları insanları av olarak gördükleri için mi saldırıyor? Bu soruya yanıt arayan “Görgü Tanıkları: Köpekbalığı Saldırısı”, 7 Temmuz Pazar günü saat 21.00’de National Geographic WILD ekranlarına geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER