Another Life ve Workin' Moms 25 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!

Another Life ve Workin' Moms 25 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.  

The Great Hack (24/7/2019)

Bu belgesel, psikolojik ve politik manipülasyon yoluyla dünya genelindeki seçimlere müdahale eden Cambridge Analytica şirketini mercek altına alıyor.


Workin' Moms: 2. Sezon (25/7/2019)

Çocuklar, yaşlanma, iş-hayat dengesi ve zorlu ilişki sorunlarıyla uğraşan Kate, Frankie, Anne ve şimdi de Ian çocuklarıyla birlikte büyüyüp serpilir.


Another Life (25/7/2019)

Dünya dışı bir nesnenin kökenini araştırmak üzere yüksek riskli bir göreve giden Astronot Niko Breckenridge ve genç mürettebatı, akıl almaz tehlikelerle karşılaşır.


My First First Love: 2. Sezon (26/7/2019)

Tae-o ve arkadaşları, dostluğun ve aşkın iniş çıkışlarıyla uğraşırken birbirleriyle olan ilişkilerinde yeni zorluklarla karşı karşıya kalır.


Sugar Rush: 2. Sezon (26/7/2019)

Hızlı tempolu yarışmada, pastacılar hem lezzet hem görünüm olarak en muhteşem tatlıları hazırlamak için zamana karşı yarışıyor.

Boi (26/7/2019)

Genç bir Katalan şoför, iki Çinli iş adamını Barselona'da dolaştırırken kendisini yanılsamalarla dolu bir maceranın içinde bulur.


Girls With Balls (26/7/2019)

Bir kadın voleybol takımının üyeleri, ormanda mahsur kalıp sapkın avcılar tarafından avlanmaya başlayınca kendilerini hayatlarının en tehlikeli oyununda bulurlar.


The Son (26/7/2019)

50 yaşındaki bohem ressam Lorenzo, yeni eşinden bir erkek bebek beklemektedir. Bebeğin bakımını takıntı hâline getiren eşi, onu dünyadan ve babasından uzak tutar.

The Worst Witch: 3. Sezon (26/7/2019)

Öz güveni artan Mildred, Cackle Akademi'ye dönerken annesi de okulun ilk cadı olmayan öğretmeni olarak işe başlar.


Whitney Cummings: Can I Touch It? (30/7/2019)

Whitney Cummings, “Dokunabilir miyim?” sorusunu hem fiziksel temas hem de hassas konulara değinme açısından ele alıyor.


The Red Sea Diving Resort (31/7/2019)

Etiyopyalı mültecileri İsrail'e gizlice götürmek üzere cesur bir Mossad ajanının (Chris Evans) önderliğinde tehlikeli bir görev üstlenen ekip, gerçek turistler için paravan bir otel açar.


Kengan Ashura: l. Kısım (31/7/2019)

Yasa dışı gladyatörlük yapan Tokita Ohma, muazzam iş anlaşmaları için bu acımasız müsabakalarda bahse tutuşan büyük şirket patronu Nogi Hideki adına dövüşmektedir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER