You Me Her ve Point Blank 12 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!

You Me Her ve Point Blank 12 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Family Reunion (10/7/2019)

Seattle'dan Amerika'nın güneyindeki muhafazakâr bir kasabaya taşınan McKellan ailesi, buradaki yavaş tempolu, geleneksel yaşama alışmaya çalışır.


Parchís: El documental (10/7/2019)

1980'lerin İspanyol çocuk müzik grubu Parchís'e, eski grup üyeleri ve gruba yakın kişilerle yapılan röportajlar, konser görüntüleri ve başka kaynaklar aracılığıyla detaylı bir bakış.


Cities of Last Things (11/7/2019)

Tersine kronolojiyle gelişen distopik hikâyede, karmaşık geçmişi olan bir adam onlarca yıl önce kendisine yanlış yapan kişilerden intikam alıyor.You Me Her: 4. Sezon (12/7/2019)

Bağlılık töreniyle evlenen Emma, Jack ve Izzy ebeveyn olmaya hazırlanırken banliyöde yaşama fikrini değerlendirir.Extreme Engagement (12/7/2019)

Nişanlı bir çift, bir yıllık bir süre boyunca sekiz farklı kültürün evlilik geleneklerini keşfedecekleri bir yolculuğa çıkıp bağlılıklarını test ediyor.


Blown Away (12/7/2019)

Cam üfleme sanatıyla heykel yapımında usta olan on sanatçı, 60 bin dolarlık ödülü almak ve şampiyon olmak için kıyasıya bir rekabet içinde.Kidnapping Stella (12/7/2019)

Fidye için kaçırılarak bağlanmış ve ağzı tıkanmış hâlde alıkonulan bir kadın, kendini kaçıran maskeli kişilerin yaptığı detaylı planı bozmak için sahip olduğu sınırlı güçleri kullanır.


Point Blank (12/7/2019)

Acil servis hemşiresi bir adam, hamile karısını kurtarmak için yaralı bir cinayet zanlısıyla iş birliği yaparak zamana, rakip suçlulara ve hain polislere karşı mücadele verir.4 latas (12/7/2019)

Eski bir Renault ile Sahra Çölü’nü geçen iki arkadaş, 30 yıl önce aynı yolculuğu yaptıkları bir arkadaşlarıyla buluşmak üzere Mali’ye gider.


Taco Chronicles (12/7/2019)

Taco'nun tarihçesine, Meksika'daki önemine, küresel cazibesine ve pastor, carnitas, canasta, asada, barbacoa ve guisados çeşitlerine saygı duruşu niteliğinde bir yapım.

3Below: Tales of Arcadia: 2. Kısım (12/7/2019)

Arcadia'da hâlâ mahsur olan soylu uzaylı kardeşler Aja ve Krel, eve dönmenin yolunu aramaya devam ederken General Morando, Dünya'yı istila etmek için bir plan yapar.

True Tunes: Songs (12/7/2019)

Kısa, neşeli müzik videolarından oluşan bu eğlenceli seri, klasik çocuk şarkılarına modern bir yorum getiriyor. True ve arkadaşlarıyla birlikte şarkı söyleyin!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER