DMAX ekranlarında heyecan fırtınası için geri sayım başladı!

DMAX ekranlarında heyecan fırtınası için geri sayım başladı!
DMAX ekranlarında heyecan fırtınası için geri sayım başladı. Cuma günü boksla başlayacak olan fırtına Cumartesi kafes dövüşleriyle devam edecek. Tansiyonun bir an bile düşmediği DMAX, hafta sonuna noktayı Pazar günü nefes kesen bir kickboks müsabakasıyla koyacak. Bilgehan Demir’in anlatımıyla ekrana gelecek müsabakalar heyecanın dozunu en üst seviyeye taşıyacak.

Perdeyi Türk boksörler açıyor. 28 Haziran Cuma 21.55’te Londra’dan canlı yayınla ekrana gelecek karşılaşmada 2 boksörümüz yarı final eleme maçında ringe çıkacak. Hafif sıklette Anthony Yiğit ile Şiar Özgülsüper’in karşı karşıya geleceği maçta rakipler kozlarını paylaşacak.

GMC Berlin’de 3 Türk Almanlara karşı kafeste
29 Haziran Cumartesi 21.55’te Berlin’den canlı yayınla ekrana gelecek müsabakalarda ise karma dövüş sanatlarının 3 Türk sporcusu ülkemizi temsil edecek. Avrupa’nın tartışmasız 1 numaralı kafes dövüşü organizasyonu GMC’de; Koray Cengiz, Can Aslaner ve Ozan Aslaner kafeste Türkiye’yi temsilen Alman sporcularla karşılaşacak. Ozan Aslaner Alman rakibi Anatalij Baal ile Can Aslaner ise bir diğer Alman Sascha Sharma ile amansız bir mücadele içine girecek. Ağır sıkletteki temsilcimiz Koray Cengiz ise Alman rakibi Joram Wittke ile mücadele edecek.

Kickboksun kalbi Enfusion ile Belgrad’ta atacak
30 Haziran Pazar 22.55’te DMAX ekranlarında heyecan devam edecek. DMAX haftayı, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta yapılacak Enfusion resitali ile kapatacak. Yıldız adayımız Soner Şen, Sırp rakibi Nikola Kostic ile karşı karşıya gelirken bir diğer Türk kickboksörümüz Sinan Çağala ise Gürcü Levan Guruli karşısında Türkiye’yi temsil edecek. Enfusion’da aynı gece 4’lü ağır sıklet turnuvası da nefesleri kesecek.

Yayın programı:
  • 28 Haziran Cuma 21.55: Anthony Yiğit vs Şiar Özgülsüper.
  • 29 Haziran Cumartesi 21.55: Ozan Aslaner vs Anatalij Baal, Can Aslaner vs Sascha Sharma, Koray Cengiz vs Joram Wittke.
  • 30 Haziran Pazar 22.55: Soner Şen vs Nikola Kostic, Sinan Çağala vs Levan Guruli.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER