The Affair'in final sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı

The Affair'in final sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı
The Affair'in final sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı. Showtime dizisi 25 Ağustos'ta ekrana dönüyor.

Beşinci sezonda geçtiğimiz sezonun son kısımlarında yaşananların sonuçları ekrana gelecek. Karakterler geleceklerini şekillendirmek istiyorlarsa önce geçmişleriyle yüzleşmeleri gerektiğini fark edecek. Yayınlanan tanıtım ise ağırlıklı olarak Helen ve Noah karakterlerini konuk ediyor. Noah, videoda yaptığı bir hatayı telafi etmek isterken Helen ise buna olumsuz gözle bakıyor.

Dominic West, Maura Tierney, Sanaa Lathan, Julia Goldani Telles ve Jadon Sand gelecek sezonda da yer alacak. Final sezonunun kadrosuna daha önce Anna Paquin de katıldı. Paquin, Alison ve Cole'un kızı Joanie Lockhart'ın yetişkin halini oynayacak. Joanie, annesine neler olduğunun peşine düşecek. Ancak yayınlanan tanıtım videosunda karakter görünmüyor.

Bu sırada Helen karizmatik bir film yıldızıyla (Claes Bang) yeni bir ilişkiye başlayacak ve özlediği şeyleri bunda bulacak. Noah ise onun yokluğunda ailesiyle ilgilenmeye başlayacak. Ama geçmişten birisiyle olan karşılaşma ikisi için de beklenmedik olacak.

Gelecek sezonda Jennifer Jason Leigh, Lyric Bent, Russell Hornsby, Emily Browning, Omar Metwally, John Doman, Kathleen Chalfant, Max Fowler, Michael Braun, Abigail Dylan Harrison ve Jake Siciliano da yer alacak.

The Affair'in bölümleri ülkemizde FOX Life Türkiye'de yayınlanıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER