Suits'in 9. sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı

Suits'in 9. sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı
Ekranın sevilen hukuk draması Suits'in final sezonunun ilk tanıtımı yayınlandı. Teaser video, önceki sekiz sezonu hatırlatan bir video. Mike Ross'un şirkete girmesiyle başlayan tanıtım ilerledikçe dizinin önemli bazı zamanlarını hatırlatıyor.

17 Temmuz'da başlayacak Suits'in dokuzuncu ve final sezonunda ana kadro oyuncuları Gabriel Macht, Sarah Rafferty, Rick Hoffman, Amanda Schull, Dulé Hill ve Katherine Heigl da yer alacak. Dokuzuncu sezonda Samantha, Robert'ın verdiği büyük karar sonrası onun yokluğuna alışmaya çalışırken Harvey de bu sayede kendisi için en önemli insan konumundaki Donna'yı kaybetmek istemediğinin farkına varacak. Ekip hep birlikte şirketin bir kez daha sarsılan itibarını toparlamaya gayret gösterecek. 

Sezon devam ettikçe özel hayatlar daha fazla yer alacak ve finale doğru gidilirken her birisimin kim olduğuna ve nasıl bir avukat olmak istediklerine karar vermesi gerekecek. Suits'te Mike karakterini canlandıran Patrick J. Adams de final sezonunda yer alacak ve konuk olarak dönecek.  BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER