Yellowstone dizisi üçüncü sezon onayını aldı

Yellowstone dizisi üçüncü sezon onayını aldı
Amerika'nın kablolu kanallarından Paramount Network'te yayınlanan Yellowstone, kanaldan üçüncü sezon onayını aldı. Onay haberi bu gece başlayacak ikinci sezon öncesi geldi. Kevin Costner'ın başrolde olduğu projenin gelecek sezonu 10 bölüm sürecek ve 2020'de yeni sezonuyla geri dönecek. 

Üçüncü sezonda Josh Holloway (Lost, Colony) de yer alacak. Aktörün canlandıracağı Roarke Carter, kendince planları olan yakışıklı ve çekici bir yatırım fonu yöneticisi. Elde ettiği reyting oranıyla geçtiğimiz yaz A.B.D.'deki kablolu kanalların en çok izlenen dizisi olan Yellowstone'un senaryosunu ve yapımcılığını Oscar adaylığı da bulunan Taylor Sheridan (Hell Or High Water, Sicario) üstlendi. Kevin Costner projede yapımcı olarak da yer alıyor.

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılıyor.

Drama dizisinin kadrosundaki Luke Grimes, John'un eski asker oğluna; Wes Bentley, John'un politikada kariyer düşünen avukat oğluna; Kelly Reilly, John'un zeki ve her zaman babasının yanında yer alan kızına ve Cole Hauser ise çiftliğin iş bitirici kovboyuna hayat veriyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER