FOXLIFE yabancı filmlerle hafta sonlarına eğlence katacak!

FOXLIFE yabancı filmlerle hafta sonlarına eğlence katacak!
İlk günden bu yana dünyanın en sevilen ve en çok izlenen romantik komedi, komedi ve drama dizilerinin yanı sıra ödül törenleri ve gece yarısı şovlarını izleyicilerle buluşturan FOXLIFE, yabancı filmlerle hafta sonu akşamlarına eğlence ve kahkaha katıyor.

Hollywood’un en eğlenceli yapımları her cumartesi ve pazar saat 21.30’da FOXLIFE kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Ünlü rock yıldızı olan babasının ölümü üzerine büyük bir mirasa konan Molly’nin hayatı boyunca bir kere bile çalışması gerekmemiştir. Ama işler Molly’nin parasının çalınmasıyla değişir. Hayatta kalmak için kendisine dadı olarak iş bulan Molly, erkek arkadaşının da yardımıyla fazlasıyla ciddi bir çocuk olan Ray’le bağ kurmaya ve yetişkin olmayı öğrenmeye çalışır. Brittany Murphy, Dakota Fanning ve Heather Locklear’ın başrollerinde yer aldığı “Sevimli Dadı” (Uptown Girls), 22 Haziran Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Büyük bir stüdyonun yöneticiliğini üstlenen eski menajerinden bir filmde başrolü oynaması için teklif alan Vince, aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstlenmek konusunda ısrarcıdır. Vince’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin maliyeti, hedeflenen bütçenin üzerine çıkınca işler karışır. Mark Wahlberg’in yapımcılığında Adrian Grenier, Jeremy Priven, Kevin Connoly’yi bir araya getiren Entourage, 23 Haziran Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşuyor.

Gillian ve Sally büyülü bir ailenin içine doğmuş olmalarına rağmen büyücülükten uzak duran iki kardeştir. Ama Gillian’ın korkunç erkek arkadaşı Jimmy’nin aniden ölmesiyle iki kardeş de Jimmy’yi yeniden canlandırmak için hızla büyülü dünyanın içine girer. Jimmy’nin ölümünü soruşturan Gary’nin şüphelerinin her geçen gün artmasıyla paniğe kapılan kız kardeşler, Jimmy’nin içine yanlışlıkla kötü bir ruhun girmesine sebep olurlar. Nicole Kidman ve Sandra Bullock’un başrollerini paylaştığı “Aşkın Büyüsü” (Practical Magic), 29 Haziran Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Uzun zamandır arkadaş olan Emma ve Adam, beklenmedik şekilde bir geceyi birlikte geçirir. Ama arkadaşlıklarını riske atmak istemeyen ikili, bir anlaşma yapar ve ilişkilerinde kavga, kıskançlık ve beklentiye yer vermemeye karar verir. Peki aşk tuzağına ilk kim düşecek? Natalie Portman ve Ashton Kutcher’ı bir arada izlediğimiz “Bağlanmak Yok” (No Strings Attached), 30 Haziran Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER