Cinemax'ten yeni bir dizi geliyor: Trackers

Cinemax'ten yeni bir dizi geliyor: Trackers
HBO'nun kardeş kanalı Cinemax'ten yeni bir dizi geliyor. Güney Afrikalı yazar Deon Meyer'ın omanı Trackers'tan uyarlanan suç-gerilim türündeki yeni dizinin sezonu altı bölüm sürecek.

Aksiyonu ve gerilimi bir araya getiren Trackers'ta iç içe geçmiş üç hikaye anlatılıyor. Güney Afrika'da geçen hikayede organize suç şebekeleri, kaçak elmaslar, devlet güvenliği, gergedanlar, CIA ve uluslararası terör entrikaları da yer alıyor.

M-Net'in ve ZDF'in ortak yapımcı olduğu projenin kadrosunda James Gracie, Rolanda Marais, Ed Stoppard ve Thapelo Mokoena gibi isimler rol alıyor. Bölümlerin yönetmenliğini Jyri Kähönen, showrunnerlığı Robert Thorogood'a (Death in Paradise) üstlendi.

Gracie, kariyeri bir operasyon sonrası mahvolan ve hem intikam hem de hayatını yeniden kurma arayışındaki Lemmer'ı oynayacak. Marais, Cape Town'da yaşayan ev hanımı Milla'ya hayat verecek. Milla, Lemmer'ın görev aldığı büroda düşük rütbeli bir analist olarak işe giren ve kendisini büyük bir komplonun içinde bulan biri.

Stoppard, Milla'nın araştırmasıyla çalıştığı PBI'ın radarına giren ve CIA'ye çalıştığı düşünülen, gizemli Lukas Becker'ı canlandıracak. Milla, gizli görevle Bekker'ın peşine düşse de onunla olan kimyası nedeniyle kendisini karışmış olarak bulacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER