Kim Dickens, Briarpatch dizisinin kadrosuna dahil oldu

Kim Dickens, Briarpatch dizisinin kadrosuna dahil oldu
Deadwood ve Fear the Walking Dead dizileriyle bilinen Kim Dickens, Amerika'nın kablolu kanallarından USA Network'te ekrana gelecek Briarpatch dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Rosario Dawson'ın başrolde yer aldığı dizide aktris, Allegra “Pick” Dill isminde yetenekli bir araştırmacıyı canlandıracak. Washington'da genç ve hırslı bir senatör için çalışan Pick, cinayet büroda çalışan kız kardeşinin öldürülmesi nedeniyle Texas'taki evine geri dönüyor.

Kız kardeşinin arabasındaki bombayla öldürülmesini araştırması onu uzun süre önce gömdüğü geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakıyor ve tehlikeli bir maceraya atılıyor. Dickens, polismüdürü Eve Raytek'i canlandıracak. Otoriter bir kadın olan ve erkek egemen bir ortamı yönetmeye alışkın olan Raytek, Allegra'nın kız kardeşini öldüreni bulmak için uğraşıyor.

Dizi, Ross Thomas'ın aynı isimli romanından uyarlama. Andy Greenwald'in uyarlamasını üstlendiği projenin yapımcıları arasında Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail de yer alıyor. Anonymous Content, Universal Cable Productions ve Paramount Television da dizinin diğer yapımcıları.

Dizinin kadrosunda Jay R. Ferguson, Brian Geraghty ve Edi Gathegi de yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER