The Ranch, dördüncü sezonuyla final yapacak

The Ranch, dördüncü sezonuyla final yapacak
Netflix'in komedi dizilerinden The Ranch, gelecek dördüncü sezonuyla final yapacak. Final haberini dizinin başrol oyuncularından Ashton Kutcher sosyal medyadan duyurdu.

20 bölümlük dördüncü sezonun ilk yarısı (Part 7) yıl bitmeden ekranda olacak. Diğer 10 bölüm (Part) ise gelecek yıl yayınlanacak. 80 bölümle veda edecek olan kahkaha efektli komedi dizisi Netflix'in en uzun süren komedisi olarak final yapacak.

Nisan 2016'da başlayan The Ranch, eski bir futbolcunun ailesinin Colorado'daki çiftliğine dönmesi ve çevresindekilerle ilişkisini düzeltme çabasını konu alıyor. Kadrosunda Kutcher harici Danny Masterson, Debra Winger, Sam Elliott ve Elisha Cuthbert de bulunuyor.

Hatta Masterson hakkındaki taciz iddiları nedeniyle kovuldu ve Part 6 sonrası diziden ayrıldı. Karakterin yeri Kutcher'ın karakteri Colt'un kuzeni olarak tanıtılan Luke Matthews (Dax Shepard) ile dolduruldu.

The Ranch'e şimdiye kadar Wilmer Valderrama, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Bret Harrison, Jon Cryer ve Conchata Ferrell gibi pek çok isim konuk oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER