Hulu'dan üç yeni dizi geliyor: Normal People, Zomboat! & North American Lake Monsters

Hulu'dan üç yeni dizi geliyor: Normal People, Zomboat! & North American Lake Monsters
Online yayın platformlarından Hulu, üç yeni dizi daha duyurdu.

* Normal People: Sally Rooney'in romanı dizi olarak uyarlanıyor. Sezon 12 bölüm sürecek, Rooney seanryoyu Alice Birch ve Mark O’Rowe'la birlikte yazacak. Element Pictures yapımcılığı üstlendi.

Normal People'da Marianne ve Connell arasındaki karmaşık ve hassas ilişki anlatılacak. İrlanda'nın batısındaki küçük bir kasabada yaşayan iki gencin lisenin son zamanlarından Trinity College'daki yıllarına kadarki ilişkileri anlatılacak. Connell lisede popüler ve sevilen birisi olmasına rağmen Marianne yanlız, gururlu ve rahatsız edici biridir. Connell, annesini Marianne'in evindeki temizlik işinden almaya geldiğinde tanışırlar ve aralarında gizlemeye kararlı oldukları türden tuhaf ve kalıcı ilişki başlar.

Bölümlerin ilk yarısını Lenny Abrahamson, ikinci yarısını Hettie McDonald yönetecek. 2020'de başlayacak ve BBC Three ile ortak proje.

* Zomboat!: Zombi kıyametini konu alan bir dizi daha geliyor. Komedi türündeki dizi Hulu ve ITV ortaklığıyla hazırlanacak. ITV2 sonbaharda yayınlayacak, Hulu'ya da yıl bitmeden gelecek. Sezon altı bölüm sürecek. Noho Film & Television yapımcılığı üstlendi.

Kıyametin başlamasıyla Birmingham'da yaşayan kız kardeşler Kat ve Jo'nun yolu Sunny ve Amar'la kesişiyor. Grand Union kanalında bir botla yolculuğa çıkan bu birbirinden çok farklı dört kişi arasında arkadaşlıklar, ittifaklar, tartışmalar ve romantizm yeşeriyor. Zombi kıyametinde bile günlük problemlerden uzaklaşamıyorlar.

Leah Brotherhead (White Gold), Hamza Jeetooa (Doctor Who), Ryan McKen (White Dragon) ve Cara Theobold (Downton Abbey) kadroda yer alıyor. Rochenda Sandall (Line of Duty, Black Mirror: Bandersnatch) konuk olacak.

* North American Lake Monsters: Antoloji dizisi sekiz bölümlük onay aldı. Nathan Ballingrud'un kaleme aldığı kısa hikaye serisi North American Lake Monsters'tan uyarlanacak. Henüz ismi belli değil.

Korku türündeki hikayelerde vampirler, düşmüş melekler ve diğer canavarlar Lousiana'daki yerlililerin bozulmuş hayatlarını yeniden değerlendirmesine neden oluyor.

Mary Laws (Preacher) diziyi yarattı ve senaryoyu üstlendi. Yürütücü yapımcılardan Babak Anvari (Under the Shadow) yönetmenlik yapacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER