Jake Johnson, Stumptown dizisinin kadrosuna katıldı

Jake Johnson, Stumptown dizisinin kadrosuna katıldı
New Girl dizisinde canlandırdığı Nick Miller karakteriyle bilinen Jake Johnson, Stumptown dizisinin kadrosuna katıldı.

Sonbahar sezonunda ABC kanalında ekrana gelecek olan Stumptown, Oni Press'ten çıkan ve Greg Rucka'nın kaleme aldığı aynı isimli çizgi romanından uyarlanıyor. ABC Studios yapımcılığını üstlendi, Jason Richman (Detroit 187) de uyarlamayı hazırlıyor.

Başrolde yer alan Cobie Smulders (How I Met Your Mother) yer alıyor ve Dex Prios isminde bir özel dedektifi canlandırıyor. Güçlü ve zeki bir kadın olan Dex'in karmaşık bir aşk hayatı, kumar borcu ve ilgilenmesi gereken bir erkek kardeşi vardır. Askeriyedeki eski kariyerinden gelme becerilerini işinde kullanan Dex'in özür dilemez tarzı onu polisle ve peşinde olduğu kişilerle zor duruma sokabiliyor.

Johnson, dizide daha önce Mark Webber'in (SMILF) canlandıracağı duyurulan Dex'in en yakın arkadaşı Grey McConnell'i canlandıracak. Dex ve Grey'in arasında platoniklikten fazlası olsa da henüz çözemedikleri bazı konular var. Grey, yerel bir barı işletiyor ve geçmişinden kalma sorunlar yeniden önüne geliyor.

Stumptown'ın kadrosunda Michael Ealy (Secrets and Lies, Almost Human), Camryn Manheim (The Practice), Adrian Martinez (No Activity), Cole Sibus ve Tantoo Cardinal de yer alıyor.

Jake Johnson, New Girl'ün finalinden sonra Easy, Drunk History ve No Activity'ye konuk oldu ve Oscar ödüllü animasyon film Spider-Man: In the Spider-Verse'te Peter B. Parker'ı seslendirdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER