Burcu Esmersoy ile Dünya Avucunuzda'nın üçüncü durağı Sicilya!

Burcu Esmersoy ile Dünya Avucunuzda'nın üçüncü durağı Sicilya!
Burcu Esmersoy’un sunumuyla Dünya Avucunuzda” programı, 1 Haziran Cumartesi saat 12.15’te üçüncü bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

FOX ekranlarında Vodafone Red’in katkılarıyla yayınlanan seyahat programında alışılagelmiş ve popüler yurt dışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerleri konu alınıyor, bu defa Burcu Esmersoy Sicilya’yı keşfediyor.

National Geographic Traveler Dergisi’nin desteğiyle belirlenen ilgi çekici seyahat rotalarının gizli kalmış noktalarına doğru keşfe çıkan ve bu rotalarda yaşayanların yerel deneyimleri izleyiciyle paylaşan Esmersoy ve ekibi sayesinde izleyiciler, bu bölgelere özel lezzetlerin nerelerde tadılabileceğini öğreniyorlar, şehirlere dair tarihsel ve kültürel bilgiler edinebiliyorlar.

DÜNYA AVUCUNUZDA’NIN ÜÇÜNCÜ ROTASI SİCİLYA!
1 Haziran Cumartesi günü üçüncü bölümü yayınlanacak programda Burcu Esmersoy ve Sezgin Yılmaz, Sicilya’nın ünlü kentleri Taormina, Katanya, Siracusa, Noto ve Etna’yı keşfedecek.

SIRADA ÜÇ ÜLKE DAHA VAR!
Bugüne kadar Danimarka ve Portekiz’i ziyaret eden ekibin Sicilya’dan sonraki durakları ise İsviçre, Fransa ve Hırvatistan olacak. Toplam 6 ülkeyi ziyaret edecek olan Esmersoy ve ekibi, Eylül sonuna kadar yaklaşık 36 bin kilometre yol kat edecek.

OTURDUĞUNUZ YERDEN DÜNYAYI GEZİN!
Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz’ın ve National Geographic Traveler Dergisi editörlerinin Burcu Esmersoy’a eşlik ettiği programda farklı ülkeler ziyaret edilmeye devam ediliyor. Bu rotaları seyahatseverler FOX ile Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edebiliyor, eş zamanlı olarak da National Geographic hesaplarından hem ekibin, hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişebiliyorlar.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER