Fenerbahçe WinWin, canlı yayınla Star Tv’de ekrana gelecek!

Fenerbahçe WinWin, canlı yayınla Star Tv’de ekrana gelecek!
“FENER OL” kampanyası çerçevesinde ekrana gelen ve büyük ses getiren “Fenerbahçe WinWin” yayını, 28 Mayıs Salı 20.00’de canlı yayınla Star’da ekrana gelecek.
 
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu ve NTV’nin yorumcusu Rıdvan Dilmen, Acun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı  Acun Ilıcalı, ve Fenerbahçe’ye gönül vermiş isimlerin bir araya geleceği gecede; sürpriz konuklar, telefon bağlantıları ile “Fenerbahçe WinWin” kampanyası izleyenleri ekran başına toplayacak.
 
Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik’in sunumuyla gerçekleşecek geceye; Fenerbahçe Beko’nun başarılı baş antrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu rock müziğinin güçlü seslerinden Kıraç, özel geceye katılımlarıyla destek verecek.

Fenerbahçeli futbolcular, basketbolcular ve diğer branşlardaki başarılı sporcuların yanı sıra Star’ın ekran yüzleri; Tülin Şahin, Nursel Ergin, ile Sarp Akkaya, Furkan Palalı, Afra Saraçoğlu ile birlikte Ozan Güven, Murat Dalkılıç, Eser Yenenler, Ece Seçkin de sürpriz isimler arasında olacak.
 
Fenerbahçe’yi destekleriyle yalnız bırakmayanlar, tam 5 ev ve 20 otomobil, Zeljko Obradovic ile yemek, imzalı Alex forması, kombine bilet, takımla birlikte deplasmana gitme, Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda maç yapma fırsatı ve hayallerini süsleyen 5 bin ödülden birine sahip olma şansını yakalayacak.
 
“Fenerbahçe WinWin” 28 Mayıs Salı, 20.00’de canlı yayınla Star’da ekrana gelecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER