20 Dakika, Ay Yapım ve Mega ortaklığıyla Şili'ye uyarlanıyor

20 Dakika, Ay Yapım ve Mega ortaklığıyla Şili'ye uyarlanıyor
Viacom ile Şahsiyet dizisinin Meksika uyarlaması için ortaklık kuran Ay Yapım'dan bir haber daha var. Şirket, Şili'de pek çok Türk dizisini ekrana getiren Mega kanalıyla da ortak bir prodüksiyona imza atıyor.

Los Angeles'ta düzenlenen içerik fuarı L.A. Screenings sırasında duyurulan anlaşmaya göre taraflar 20 Dakika dizisinin Şili uyarlamasını hazırlayacaklar. Dizi, 60 bölümlük dizi olarak hazırlanacak. Bir öğretmen karısını hapisten kurtarabilmek için bir suçluya dönüşecek.

FoxTelecolombia dizinin yapımını, Mega ise global dağıtımını üstlendi. Kadrosunda Tuba Büyüküstün, İlker Aksum ve Fırat Çelik gibi isimleri bulunduran 20 Dakika 2013'te Star TV tarafından yayınlandı ve 25 bölüm sürdü.

Ay Yapım'ın CEO'su Kerem Çatay, anlaşmaların ardından "Latin Amerika'da şimdiye kadar 2000 saatten fazla içerik dağıtımı yaptık. Bu sırada harika ortaklarımız oldu ve sürdürülebilir bir ilişkimiz oldu. Viacom ve Mega bunların en iyilerinin arasında. Uyarlama için doğru içeriği seçtiğimize inanıyorum ve piyasanın ilgisinin yüksek olacağından eminim." yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER