Marcia Gay Harden, National Geographic'in yeni dizisi Barkskins'in kadrosunda

Marcia Gay Harden, National Geographic'in yeni dizisi Barkskins'in kadrosunda
National Geographic kanalının yeni dizisi Barkskins'in kadrosuna Oscar ödüllü aktris Marcia Gay Harden (Code Black, How to Get Away iwth Murder, Fifty Shades serisi) da dahil oldu.

Pulitzer ödüllü yazar Annie Proulx'un 2016'da piyasaya çıkan romanından uyarlanan dizinin başrolünü David Thewlis (Wonder Woman, Harry Potter film serisi), yapımcılığını Elwood Reid ve Fox 21 TV Studios üstleniyor. Barksins, medeniyetin dönüm noktasında olduğu 1600'lü yılların Kuzey Amerika'sında geçecek. Acımasız zorluklarla, çakışan çıkarlarla ve karmaşık sadakatla boğuşan ayrık bir grubun geçmişlerinden kaçma ve kendilerini yeniden yaratma savaşını ekrana getirecek.

Kadroya yeni dahil olan Harden, şehirdeki herkesin sırrını bilen ve bunu kendi çıkarı için kullanan Mathilde isminde bir hancıyı oynayacak. Thewlis, ilerici görüşlere sahip zengin toprak sahibi Mösyö Claude Trepagny'yi canlandıracak. 

Kadrodaki isimlerden Christian Cooke ve James Bloor, sırasıyla Trepagny'nin hizmetkarlarından René Sel'i ve Charles Duquet'yi oynayacak. İki göçmen olan karakterlerden René Sel ahlaki açıdan sağlam, Duquet ise cılız ama çalışkan birisi olarak tanıtılıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER