Van Helsing'de Dracula'yı canlandıracak isim belli oldu

Van Helsing'de Dracula'yı canlandıracak isim belli oldu
Syfy dizilerinden Van Helsing'de Dracula'yı canlandıracak isim belli oldu. Son olarak Lucifer'da yer alan Tricia Helfer, dördüncü sezonun kadrosuna katıldı.

Gelecek sezonda Richard Harmon (The 100), Nicole Munoz (Defiance), Keeya King (Jigsaw) ve Paul Wight (WWE'den Big Show). Şu an için oyuncuların rolleri belli değil. Dördüncü sezon sonbahar aylarında başlayacak ve çekimleri devam ediyor. 

Van Helsing, aynı soy isimli efsanevi vampir avcısının kızı olan Vanessa'nın bulunduğu komadan vampirlerin ele geçirdiği bir dünyaya uyanması ve insanlığı kurtarmak için harekete geçmesi üzerine kurulu bir yapım. Dizinin gelecek sezonu da öncekiler gibi 13 bölüm sürecek. Yeni sezonda showrunnerlık görevini Neil LaBute'tan Jonathan Walker devraldı.  

Kanıyla vampirleri insanlara çevirme özelliği olan Vanessa'yı True Blood dizisiyle tanınan Kelly Overton canlandırıyor. Dizinin kadrosunda aynı zamanda Jonathan Scarfe (Perception), Christopher Heyerdahl (Hell on Wheels), Paul Johansson (One Tree Hill), David Cubitt (Ray Donovan) ve Tim Guinee (Homeland) gibi isimler de bulunmakta.

Van Helsing'in hikayesinin 2004’te Hugh Jackman‘ın başrolünde bir filmi çekilmişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER