Patrick Stewart’lı yeni Star Trek dizisinin ismi belli oldu

Patrick Stewart’lı yeni Star Trek dizisinin ismi belli oldu
Patrick Stewart'lı yeni Star Trek dizisinin detayları belli olmaya devam ediyor. Son olarak dizinin ismi duyuruldu ve "Star Trek: Picard" olduğu açıklandı.

Kadroya son olarak Alison Pill (The Newsroom), Harry Treadaway (Penny Dreadful) ve Isa Briones (American Crime Story: Versace) dahil oldu.

Yeni dizi, Star Trek: Discovery gibi CBS All Access’te yayınlanacak. Yedi sezon süren Star Trek: The Next Generation'da ve dört filmde Kaptan Jean-Luc Picard'ı canlandıran Patrick Stewart karakterini canlandırmaya devam edecek. 

Dizinin kadrosunda Evan Evagor, Santiago Cabrera, Michelle Hurd, Alison Pill, Harry Treadaway ve Isa Briones de yer alıyor. Şu an için yeni oyuncuların canlandıracağı karakterler belli değil. Yeni dizide Picard'ın hayatının bir sonraki adımının anlatılması bekleniyor.

Dizinin ekibinde Star Trek: Discovery’yi hazırlayan Alex Kurtzman, Akiva Goldsman, Michael Chabon ve Kirsten Beyer ile birlikte ile James Duff da yer alıyor. Star Trek: Picard, 2019'un sonlarına doğru ekranda olacak. Çekimler geçtiğimiz ay başladı.

Dizinin ismini Star Trek'in resmi Twitter hesabı açıkladı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER