Berkay Ateş, Deniz Ali Tatar'la 6. Seans'ın konuğu oldu!

Berkay Ateş, Deniz Ali Tatar'la 6. Seans'ın konuğu oldu!
Sinemaseverlerle YouTube’da buluşan “Deniz Ali Tatar’la 6.Seans”; ekranlarda, beyazperdede ve sahnede izleyicisiyle buluşan başarılı oyuncu Berkay Ateş’i konuk ediyor.

Son olarak ‘Çukur’ dizisinde ‘Mahsun’ karakteriyle ekranlarda olan Berkay Ateş, kendine 30. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü kazandıran “Görülmüştür” filmine dair merak edilenleri 6. Seans’ta anlatıyor. Filmin ana hikayesini “Gelen ve giden mektupları karalayan bir adamın; o mektuplardan kendi hayal dünyasını yaratmak olması, ne yaman çelişki.” olarak anlatan Ateş, filmin hikayesi ile buluşmasını ve çekim sürecini de bu bölümde değerlendiriyor.
Filmde canlandırdığı ‘Zakir’ karakteri için Ateş: “Zakir, izleyicilere kafasındaki sorulara ne kadar derinleşebildiğini gösterecek. Sorulardan bilincinizi ne kadar alıp alamadığınızı tartışabileceğiniz bir karakter. Benim hayatımda da önemi bir rol olarak yerini alıyor.” diyor.
 
“İzleyenlerin büyük bir sevgisiyle karşılaştım.”

Tiyatro D22 ekibinden olan Ateş ile tiyatro sohbeti de program içerisinde yer alıyor. Kendine 25.Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü'nü kazandıran, Serkan Salihoğlu’nun yönettiği 'Hakikat, Elbet Bir Gün' oyunu, ‘Hayvan Çiftliği’ oyunu ve tiyatronun ‘Yazarlar Ormanı’ projesi hakkında detaylardan da bahsediyor Ateş.

Yer aldığı popüler dizilerde canlandırdığı ‘kötü karakterler’ ile ilgili Ateş, bu karakterlerle ilgili aldığı geri dönüşleri: “Canlandırdığım karakterler, kendi içlerinde iyilikleri olan, hayatta bazı acılar yaşayan ve bunların sebepleri – sonuçları olan karakterlerdi. Çukur dizisinde de kötü bir karakter olarak başlayıp, izleyenlerin büyük bir sevgisiyle karşılaştım.” diyerek anlatıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER