Roger Ailes skandalını anlatan The Loudest Voice'tan yeni bir tanıtım ve poster geldi

Roger Ailes skandalını anlatan The Loudest Voice'tan yeni bir tanıtım ve poster geldi
Showtime'ın Roger Ailes skandalını anlatan mini dizisi The Loudest Voice'tan yeni tanıtım ve poster geldi. 30 Haziran'da başlayacak dizinin başrolünde Oscar ödüllü ünlü oyuncu Russel Crowe yer alıyor.

Sekiz bölüm sürecek dizi, Gabriel Sherman'ın "The Loudest Voice in the Room" isimli kitabından uyarlandı. Sherman, Tom McCarthy ile ilk bölümün senaristliğini de üstlendi. Drama dizisi geçtiğimiz yılın mayıs ayında hayatını kaybeden Roger Ailes üzerine kurulu.

Amerika'nın önemli haber kanallarından Fox News Network'ü Rupert Murdoch ile kuran Ailes, uzun yıllar başkanlığını yürüttüğü kanaldan hakkındaki cinsel taciz iddialarının ardından ayrılmak zorunda kaldı ve birkaç ay sonra hayatını kaybetti. Cumhuriyetçi Parti üyesi olan Ailes, aynı zamanda Donald Trump'ı destekleyenlerden birisi olarak da biliniyor. Dizide Ailes'ın hayatı, hakkındaki iddialar ve konumunu kaybedişi anlatılacak.

Kadroda Naomi Watts, Seth MacFarlane, Sienna Miller, Aleksa Palladino, Simon McBurney ve Annabelle Wallis de bulunuyor.

Başrol Crowe, bahsi geçen Ailes'i; Watts Ailes'i tacizle suçlayan kanalın eski çalışanlarından Gretchen Carlson'ı canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Miller, Ailes'in ufak bir gazetede editörlük yapan ve skandal zamanı ona destek olan eşi Beth'i; MacFarlane kanalın çalışanlarından ve Alies'in sırdaşlarından Brian Lewis'i; McBurney kanalın patronu Rupert Mordoch'u; Wallis şirketin eski çalışanlarından Laurie Luhn'ı; Aleksa Palladino ise Ailes'in asistanı Judy Laterza'yı canlandıracak.

The Loudest Voice'un yapımcılığını Showtime ve Blumhouse Television üstlendi. Dizinin ilk tanıtımı geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Yayınlanan yeni tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER