Temizlik Avcıları, TLC'de başlıyor!

Temizlik Avcıları, TLC'de başlıyor!
TLC yerel yapımlarına tüm hızıyla devam ediyor! Kanalda severek izlenen temizlik programlarının yerel versiyonu Temizlik Avcıları yarın saat 19:30’da TLC ekranlarında başlıyor.
 
Temizlik Avcıları ekibi, temizlik ve düzeni takıntı haline getiren ve her gün temizlik yapmadan duramayan, temizliğe saatlerini harcayan üç kişiden oluşuyor. Ekip, hiç tanımadıkları evlere misafir olarak gidiyor, heyecanlı ve endişeli temizlik macerasına başlıyor.
 
Ekip üyeleri Arzu, Kadir ve Hülya için temizlik vazgeçilmez bir tutku ve en büyük mutluluk kaynağı! Ne var ki yakınları için aynı şeyi söylemek güç! Zira ekip üyeleri; mikrop kapmasın diye çocuğunun emeklemesini bile istemeyen bir anne, annesinin yaptığı temizliği beğenmeyen bir genç adam ve temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı yeni evli bir hanımdan oluşuyor.
 
Büyük bir heyecan ve biraz da endişeyle temizleyecekleri evi merak eden Temizlik Avcıları ekibi temizlik yapacakları eve geliyor ve kendilerini karşılayan ev sahibiyle kısa bir sohbet ediyor. Daha eve girer girmez tepkilerini belli eden ekipten kimisi sözleriyle ev sahibinin temizlik anlayışını sorgulayıp eleştirirken kimisi koltuğa dahi oturmak istemiyor.
 
İlk bölümde ev temizliğine hiç önem vermeyen ve kendi deyimiyle temizlik yaparak zaman kaybetmek istemeyen Saadet Hanım’ın evini temizleyecek olan ekip bakalım ne tür zorluklarla karşı karşıya kalacak?
 
Temizlik Avcıları yarından itibaren her Cumartesi saat 19:30’da TLC ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER