Amerika’nın Gizli Kalmış Vahşi Bölgeleri, National Geographic WILD’da!

 Amerika’nın Gizli Kalmış Vahşi Bölgeleri, National Geographic WILD’da!
Büyük Kanyon’dan Ölüm Vadisi’ne, Amerika’nın gizli kalmış güzellikleriyle büyüleyen bölgeleri “Amerika’nın Vahşi Alanları”5 Mayıs Pazar günü saat 20.00’de National Geographic WILD ekranlarında başlıyor.

National Geographic WILD, ulusal parkların saklı kalmış güzelliklerini “Amerika’nın Vahşi Alanları”nda bir araya getiriyor. Sadece turistlerin uğrak noktası olan bilindik yerlerin ötesine geçen nefes kesici yapım, Amerika’nın vahşi bölgelerindeki dizginlenemeyen doğal güçleri, tehlikeleri ve alışılagelmişin dışındaki olayları fark yaratan hikaye anlatımıyla ekranlara taşıyor.

227 mil uzunluğundaki Büyük Kanyon, tehlikeli Ölüm Vadisi, Amerika’nın az bilinen ulusal parklarından Crayonlands, Hawaii’nin gizli kalmış bölgesi Volcanoes Ulusal Parkı, Kuzey’den Güney’e uzanan Apalaş Yürüme Yolu’nun en ücra köşeleri ve Amerika’nın en göz alıcı bölgelerinden biri olan Glacier Ulusal Parkı, “Amerika’nın Vahşi Alanları” ile izleyicilerle buluşuyor.

İzleyicileri doğanın hüküm sürdüğü gizli alanları keşfetmeye davet eden “Amerika’nın Vahşi Alanları”, ilk bölümüyle 5 Mayıs Pazar günü saat 20.00’de National Geographic WILD’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER