Netflix'ten iki dizi daha geliyor: Outer Banks & Inside Job

Netflix'ten iki dizi daha geliyor: Outer Banks & Inside Job
Netflix'ten iki yeni dizi için daha onay çıktı.

* Inside Job: Animasyon türündeki diziyi Shion Takeuchi (Gravity Falls) hazırlayacak. Gravity Falls'nin yaratıcısı Alex Hirsch kendisine eşlik edecek. İş yeri komedisi 20 bölümlük onay aldı.

Illuminati'den Ratoidlere kadar her türlü komplo teorisinin doğru olduğu bir zamanda kaosu kontrol etmekte zorlanan bir kadının hikayesi anlatılacak. Netflix Animation yapımcılığını üstlendi.


* Outer Banks: Gençlik draması. Jonas ile Josh Pate'in ve Shannon Burke'ün hazırladığı dizinin hikayesi Kuzey Carolina'daki aynı isimli bariyer adada geçecek. 2020'de ekrana gelecek sezon 10 bölüm sürecek.

Yakın bir arkadaş grubundaki gençlerden birisinin babası kaybolunca adamı bulma görevini üstlenen gençler bu sırada unutulmaz bir yaz macerasına atılır. Bir hazine haritası ve uzun süredir gizli kalan bir sırrı da keşfederler. Kadroda yer alan isimler şu şekilde:

Charles Esten (Netflix), Chase Stokes (Tell Me Your Secrets, Daytime Divas), Madelyn Cline (Boy Erased), Madison Bailey (Black Lightning, Creepshow), Jonathan Daviss (Age of Summer), Rudy Pankow (Snapchat’s Solve), Austin North (I Didn’t Do It, All Night) ve Drew Starkey (Love, Simon, The Hate U Give, Mine 9).

Stokes, bahsi geçen arkadaş grubunun babası kaybolan karizmatik lideri John'u canlandıracak. Bailey, atletik ve sosyalist Kiara'yı oynayacak. Kiara, kendisi hoşlanmasa da zengin bir aileden geliyor , macerayı seviyor ve espri anlayışı yerinde bir kadın. Daviss, grubun zeki çocuğu Pope'u canlandıracak. Pope, elde etmeye uğraştığı bursla adadan gitme hayalinin peşinde.

Panlov, John B'nin en eski arkadaşı JJ'yi oynayacak. Ev hayatında zor zaman geçiren JJ, aynı zamanda usta bir dolandırıcı, eğlenceli, cesur, sadık ve harika bir yalancı. Esten, Sarah ve Rafe'nin babası Ward Cameron'ı oynayacak. Servetini kendi uğraşıyla yapan Ward, Outer Banks halkının patronu konumunda.

Coline, Outer Banks'in kraliçesi Sarah'yı canlandıracak. Sarah, tanıştıktan sonra hem John'un dikkatini çekiyor hem de onun macerasının içine çekiliyor. North, Sarah'ın erkek arkadaşı Topper'ı oynayacak. Topper başarılı, agresif, şımarık ve sempatik bir sörfçü. Starkey ise Sarah'ın ağabeyi Rafe'ye hayat verecek. Rafe, Sarah'ın arkadaşları dahil olmak üzere çevresindekilere kötü örnek olan üniversite terk bir genç.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER