Seni Hiç Tanımamışım, TLC’de başlıyor!

Seni Hiç Tanımamışım, TLC’de başlıyor!
Gayri meşru ilişkiler, ikili hayatlar ve gizli bağımlılıklar… Çevrenizdekileri gerçekten tanıdığınıza emin misiniz? “Seni Hiç Tanımamışım” 6 Mayıs’tan itibaren her Pazartesi 22:30’da TLC’de.

Meydana gelen bir cinayette, asıl kaygılanmanız gereken yabancılar değildir. Cinayetlerin çoğu kurbanlarının tanıdığı ya da tanıdıklarını sandığı insanlar tarafından işlenir. Bu şok edici dizi ölenlerin ailesi ya da yakınları tarafından işlenen korkunç cinayetlerin hikayesini ve onların ölümcül suçlarının izlerini kapatmak için yarattıkları entrikaları anlatıyor. Gerçek arşiv görüntüleri, canlandırmalar ve dedektiflerle yapılan röportajlarla, her bölüm kurbanların ve onların katillerinin dünyasına girip, yalanların ardındaki gerçekleri ortaya çıkartıyor. Bu dizi, gayri meşru ilişkiler, ikili hayatlar ve gizli bağımlılıklar gibi ölümcül ihanetlerin ardındaki sebepleri araştırıyor.

Bildiğini sandığın kişi, gerçekten o kişi mi? Seni Hiç Tanımamışım (Someone You Tought You Knew) 6 Mayıs’tan itibaren her Pazartesi 22:30’da TLC ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER