Suits ve uzantı dizisi Pearson 17 Temmuz'da başlıyor

Suits ve uzantı dizisi Pearson 17 Temmuz'da başlıyor
USA Network'ün iki dizisi Suits ve Pearson'ın yayın tarihi belli oldu. İki dizi 17 Temmuz'da peş peşe yayınlanacak.

Dokuzuncu sezonuyla dönecek olan Suits, aynı zamanda final sezonuyla ekrana olacak. Yeni sezonda Harvey ve Donna'nın geçtiğimiz sezon finalinde attığımı adımın sonrasında yaşananlar da yer bulacak.

Suits'in uzantısı olarak ekrana gelecek Pearson ise ismini aldığı Jessica Pearson'ın hikayesini konu alacak. Jessica, Suits'in altıncı sezon finalinde Chicago'ya yerleşmiş ve yedinci sezonda ara ara ana dizide görünmeye devam etmişti. Suits'in yedinci sezon finali uzantı dizi için zemin hazırlanan bölüm özelliğini taşıyor ve Jessica, Chicago'nun kirli politik dünyasının içinde ekrana geliyor.

Gina Torres'in canlandırdığı ana karakter haricinde kadroda Morgan Specter, Bethany Joy Lenza, Chantel Riley, Isabel Arraiza, Eli Goree, Betsy Brandt ve Simon Kassianides de yer alıyor. 

Specter, şehrin başkan Bobby Golec'i; Brandt eşi Stephanie'yi; Lenz başkanın sağ kolu Keri Allen'ı; Riley, Jessica'nın kuzeni Angela'yı; Arraiza asistanı Yoli'yi; Goree başkanın basın danışmanını; Mayes ise başkanın şoförünü oynayacak. Pearson dizisini de Suits'in yapım ekibi hazırlıyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER