FOX, Empire dizisine 6. sezon onayı verdi

FOX, Empire dizisine 6. sezon onayı verdi
FOX kanalı müzikal draması Empire'a yeni sezon onayı verdiğini duyurdu. Beşinci sezonunu tamamlamasına iki bölüm kalan dizi, böylece altıncı sezonunu garantiledi.

Ancak dizi gelecek sezonda en azından bir süreliğine Jamal'ı canlandıran Jussie Smollett olmadan devam edecek. Yapım şirketi 20th Century Fox TV yaptığı açıklamada Smollett'in kontratını altıncı sezon için uzanttıklarını ama şimdilik karakteri kullanma planları olmadığını duyurdu. Aktörün kontratı uzatıldığı için dizide yer almasa bile sezonluk ücretinin bir kısmını alması bekleniyor.

Smollett, birkaç ay önce iki kişi tarafından saldırıya uğradıktan sonra bu kişilerin ırkçı ve homofobik iki beyaz erkek olduğunu söylemiş, ancak kendisinin de tanıdığı iki Nijeryalı olduğu ortaya çıkmıştı. Polisiye yalan söylemek ve saldırıyı planlamak gibi bazı suçlardan hakkında soruşturma açılsa da suçlamalar düştü. Smollett, olaylardan sonra setten geçici olarak uzaklaştırıldı ve Empire'ın sezonunun kalan iki bölümünde yer almayacak.

Birkaç gün önce oyuncular yapımcılara gönderdikleri açık mektupta Smollett'in diziye devam etmesi çağrısında bulunmuşlardı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER