Gümrük Kontrol, DMAX'te ekrana gelecek!

Gümrük Kontrol, DMAX'te ekrana gelecek!
Silah, yasadışı madde, şüpheli kişiler ve tüm diğer tehditlerin ülkeye girişinin nasıl engellendiğini merak ediyor musunuz? “Gümrük Kontrol” 25 Nisan’dan itibaren her Perşembe 21:55’te DMAX’te.
 
Çoğu insan için, yaz ayları sıcak hava ve tatil demek ama İspanyol sınır muhafızları için, ana sınır kapılarından gelip geçen milyonlarca yolcuyla birlikte yılın en yoğun dönemlerinden biri. Bilinmeyenleri gözler önüne seren bu program, ülkenin deniz ve hava limanlarında, kara sınırlarında yürütülen çalışmaları takip etmek üzere geri dönüyor. Ülkenin sınırlarında çalışan güvenlik ve gümrük muhafızları için uyuşturucular, silahlar ve terör zanlıları ardı arkası gelmeyen bir tehdit. Tehlikeleri tespit etmek ve halkın güvenliğini sağlamak ise onların görevi. Bu program uzman ekiplerin heyecanlı bir turisti şüpheli bir şahıstan nasıl ayırt ettiklerini, başka binlercesi arasında gizlenen şüpheli bir konteyneri nasıl tespit ettiklerini ya da bir aracın veya saklanmış yasadışı bir göçmeni nasıl bulduklarını gözler önüne seriyor.
 
Madrid-Barajas Havalimanı’ndan Barcelona Limanı’na, İspanya'nın sınır muhafaza ekipleri için hiçbir gün sıradan değil. Gümrük Kontrol (Border Control: Spain) 25 Nisan’dan itibaren her Perşembe 21:55’te DMAX ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER