Last Man Standing dizisi 8. sezon onayını aldı

Last Man Standing dizisi 8. sezon onayını aldı
FOX, Last Man Standing dizisine sekizinci sezon onayı verdi.

ABC kanalının altıncı sezonun ardından iptal ettiği komedi dizisi aradan geçen birkaç yılın ardından FOX tarafından diriltilmişti. Yedinci sezonuyla FOX'ta cuma günleri ekrana gelen proje, kanalın en çok izlenen komedi dizisi konumunda.  Ayrıca 5.88 milyon izleyici/1.13 reyting ortalamasıyla cuma gününün en çok izlenen dizisi özelliğini de taşıyor.

20th Century Fox Television'ın yapımcısı olduğu Last Man Standing'in kadrosunda Tim Allen, Nancy Travis, Amanda Fuller, Molly McCook, Christoph Sanders, Jordan Masterson, Jet Jurgenson, Jonathan Adams ve Hector Elizondo yer alıyor. Komedi dizisi yarın ekrana gelecek 7. sezon 20. bölümle 150. bölümüne ulaşacak. Sezon 22 bölüm sürecek.

Bir spor malzemeleri mağazasında pazarlama direktörü olan Mike Baxter, sakin bir hayat sürmektedir. Kendi iş dünyasının lideri olmasına karşılık eşi ve üç kızının hakim olduğu evinde, sözünü dinletmekte oldukça zorlanmaktadır. Kadınların domine ettiği bir evde tek başına kalan bir erkeğin hikayesini eğlenceli bir dille aktaran Last Man Standing, yepyeni bölümleriyle FX Türkiye'de izleyicileriyle buluşuyor.

FOX kanalı son dönemde Bob’s Burgers, Family Guy, The Simpsons, The Resident ve 9-1-1'a da onay verdi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER