Someone Great ve Unicorn Store 19 Nisan'da Netflix Türkiye'de!

Someone Great ve Unicorn Store 19 Nisan'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

No Good Nick (15/4/2019)
Sokakların kurdu genç bir dolandırıcının uzaktan akrabaları olduğunu iddia ederek kapılarında belirmesinin ardından bir ailenin hayatı altüst olur.Super Monsters Furever Friends (16/4/2019) 
İlkbaharın ilk gecesinde Süper Öcüler ve aileleri yemek, eğlence ve oyunlar için parkta bir araya gelir ve sevimli öcü hayvanları ile tanışır.My First First Love (18/4/2019)
Yun Tae-o'nun bir grup arkadaşı, çeşitli kişisel nedenlerle onun evine taşınır. Burada aşkı, arkadaşlığı ve daha pek çok şeyi birlikte yaşarlar.

Samantha!: 2. Sezon (19/4/2019)
Samantha çocukça tuhaflıklarını geride bırakıp daha iyi bir aktris ve anne olmaya çalışır. Ama kayınvalidesi ve gruptan eski arkadaşları işini zorlaştırır.Cuckoo: 5. Sezon (19/4/2019)
Ken, zengin bir üvey kız kardeşi olduğunu öğrendiğinde turnayı gözünden vurduğunu düşünür. Ama çok geçmeden kadın servetini, Ken ise umutlarını yitirir.

Selection Day: Yeni Bölümler (19/4/2019)
İki genç kriket dehası, kendi hırs ve hayallerini gerçekleştirmek için otoriter babalarıyla ve kendilerinden yana olmayan bir sistemle mücadele eder.


Someone Great (19/4/2019) 
Müzik muhabiri Jenny, gafil avlandığı bir ayrılığın hemen ardından yeni bir başlangıca ve en iyi arkadaşlarıyla unutulmaz bir maceraya hazırlanır.Music Teacher (19/4/2019) 
Küçük bir kasabada yaşayan müzik öğretmeni, şimdi ünlü bir şarkıcı olan eski öğrencisinin kasabaya geleceğini duyunca her şeyi riske atıp onunla buluşmaya karar verir.Unicorn Store (19/4/2019) 
Sanat okulundan ayrılan ve tekdüze bir ofis işinde çalışan uçarı bir ressama, bir tek boynuzlu ata sahip olma hayalini gerçekleştirme fırsatı verilir.A Fortunate Man (19/4/2019) 
Yetenekli bir mühendis, sade yaşantısından kaçarak Kopenhaglı elitler arasında servet ve başarı kovalamaya başlar. Ancak onuru, onun sonunu getirebilir.Rilakkuma and Kaoru (19/4/2019) 
Karoru'nun oldukça sıradan bir hayatı vardır. Ama tüylü bir oyuncak ayı olan sevimli derecede tembel oda arkadaşı Rilakkuma hayatına neşe katar.Grass is Greener (20/4/2019) 
O, jazz ve hip hop'a ilham verdi ve ırksal adaletsizlikle dolu bir savaşı tetikledi. Uzmanlar Amerika ile esrar arasındaki karmaşık ilişkiyi inceliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER