Amazon, Hanna dizisine ikinci sezon onayı verdi

Amazon, Hanna dizisine ikinci sezon onayı verdi
Hanna dizisi gelecek sezonunu garantiledi. Online yayın platformlarından Amazon, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla diziye ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu.

Aynı isimli filmin uyarlaması olan dizi, şubat ayında ilk bölümüyle ekrana geldi ve 29 Mart'ta sekiz bölümlük sezonunun kalanı yayınlandı. The Night Manager dizisini yazan, ayrıca filmin ekibinde de olan David Farr'ın uyarladığı dizi, The Killing'de de birlikte oynayan Joel Kinnaman ve Mireille Enos'u bir araya getirmesiyle de öne çıkıyor.

Eski CIA ajanı babası Erik tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilen ve kendini savunmayı da öğrenen Hanna, ilk görevini yerine getirmek için hazırdır. Bunun için de Avrupa'ya yollanır. Ancak Hanna her ne kadar soğukkanlı olsa da yol boyunca başına pek çok şey gelir ve hedefine yaklaştıkça kendisini sorgulamaya da başlar. Babası ise onun geri döndürülemez bir yola girdiğini fark etmiştir.

Dizide Hanna'yı Esme Creed-Miles, bahsi geçen babayı da Kinnaman canlandırıyor. Enos ise Hanna ve babası ortaya çıkınca saklamaya çalıştığı geçmişi ortaya çıkma tehlikesi altına giren Marissa'yı canlandırıyor. 2011'deki filmin başrollerinde Saoirse Ronan, Eric Bana ve Cate Blanchett yer aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER