Youtube Originals dört dizisini daha iptal etti

Youtube Originals dört dizisini daha iptal etti
Youtube Originals'tan yeni iptal haberleri geldi. Son dönemde orijinal dizi üretiminde yapılanmaya giden şirket, dört dizisini daha iptal ettiğini açıkladı. 

Buna göre Champaign ILL, Ryan Hansen Solves Crimes on Television, Sideswiped ve Do You Want to See a Dead Body yeni sezon onayı almadı. Youtube, geçtiğimiz haftalarda Overthinking with Kat & June, Youth & Consequences ve Origin'e de yeni sezon onayı vermemişti.

Platformun dizilerinden Cobra Kai, ikinci sezonuyla 24 Nisan'da ekrana dönecek. Step Up ikinci sezonuyla ekrana gelmeye devam ediyor. Liza on Demand ve Impulse'ın ikinci sezonlarının hazırlıkları ise devam ediyor. Böylece gelecek sezonları hakkında henüz bir karara varılmayan diziler olarak komedi dizisi Wayne ve bilim kurgu dizisi Weird City kaldı.

Youtube'un orijinal program yapımındaki yeni stratejisi 2 Mayıs'ta açıklanacak. Bununla birlikte yeni programların reklam eşliğinde Youtube'da yayınlanması, reklamsız olarak da YouTube Premium'da ekrana gelmesi bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER