Madd Entertainment, Latin Amerika'da iki ortak prodüksiyona imza atmaya hazırlanıyor

Madd Entertainment, Latin Amerika'da iki ortak prodüksiyona imza atmaya hazırlanıyor
Medyapım ve Ay Yapım ortaklığıyla kurulan Madd Entertainment, Latin Amerika'da iki uluslararası ortak prodüksiyona imza atmaya hazırlanıyor.

Şirketin genel müdürü Ateş İnce, MIPTV'de ttvnews'e yaptığı açıklamada ortak prodüksiyonlardan birisinin global bir stüdyoyla, diğerinin Latin Amerika'da ücretsiz yayın yapan bir TV kanalıyla olduğunu belirtti. İçeriklerden birisinin çoğu Kolombiya'da, diğeri de Meksika'da hazırlanacak.

Ayrıca İnce'nin açıklamalarına göre dizilerden birisi 60 bölümlük 'süper sezon' halinde ulusal bir kanal için hazırlanacak. Diğeri ücretli bir kanal için hazırlanacak ve sezonu 10 bölüm süren bir mini dizi olacak. Ayrıca iki dizide de Latin Amerikalı karakterler ve oyuncular kullanılacak. Kamera arkasında ise Türk yönetmenler bulunacak.

Süper sezonlu dizi günlük dizi olmayacak ve daha çok Latin Amerika'daki yerel halkı hedefleyecek. Bunun yanı sıra iki projenin dağıtımını Madd Entertainment üstlenecek. Projelerin tanıtlarının LA Screenings'e kadar hazır edilmesi planlanıyor. Los Angeles'taki içerik fuarı bu yıl 18-24 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER