Michael C. Hall ve Taylor Kitsch, Shadowplay dizisinin kadrosunda

Michael C. Hall ve Taylor Kitsch, Shadowplay dizisinin kadrosunda
Michael C. Hall (Dexter, Safe) ve Taylor Kitsch (Waco, True Detective), yeni dizi Shadowplay'in kadrosuna dahil oldular.

Drama dizisinin yapımcılığını Tandem Productions, BRON Studios, Creative Wealth Media ve ZDF üstlendi. Bron/Broen'le bilinen Måns Mårlind'in yaratıcısı olduğu yeni dizinin kadrosunda Nina Hoss (Phoenix, A Most Wanted Man), Sebastian Koch (The Lives of Others, Homeland), Tuppence Middleton (Sense8, War and Peace), Logan Marshall-Green (Prometheus) ve Mala Emde (Brecht, Charité) de yer alıyor.

Shadowplay'in sekizer bölümlük iki sezon halinde yayınlanması ve 16 bölüm sürmesi planlanıyor. İlk kısmın çekimleri 29 Nisan'da Prag'da başlayacak. İkinci kısım ise 2020'de çekilecek.

Karakter merkezli dramanın hikayesi Berlin'de geçiyor. 1946 yazında, savaş sonrası bir atmosferde Max McLaughlin (Kitsch) isminde bir Amerikan polis, ülkede güçlü bir polis gücünün kurulmasına yardım etmek için şehre geliyor. Max'in amacı hem Berlin'in Al Capone'u "Engelmacher" Gladow'u (Koch) devirmek hem de eski Nazi'leri avlayan kayıp kardeşi Moritz'i (Marshall-Green) bulmak.

Kadrodaki isimlerden Hall, Tom Franklin karakterini; Hoss Elsie'yi; Middleton, Claire'i ve Emde ise Karin'i canlandıracak. Dizinin uluslararası yayınını ZDF (Almanya), Viaplay (Nordik bölge), Canal+ (Fransa, Polonya) ve NPO (Hollanda) üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER