Felaket Uçuşlar, DMAX’te ekrana gelecek!

Felaket Uçuşlar, DMAX’te ekrana gelecek!
10.000 metre yüksekte bir şeylerin ters gidebileceği düşüncesi ne kadar korkunç? “Felaket Uçuşlar” 11 Nisan’dan itibaren her Perşembe 22:55’te DMAX’te.
 
Uçmak en güvenli yolculuk biçimi olabilir ama bir uçakta bir şeyler ters gittiğinde hiç de öyleymiş gibi hissetmezsiniz. Bu program, 10.000 metre yüksekteyken olabileceklerin en kötüsü gerçekleştiğinde yaşananları inceliyor; bu, piste dramatik bir zorunlu iniş gerçekleştirmek de olabilir, Hawaii açıklarındaki köpek balıklarıyla dolu sulara mecburen iniş yapmak da. Bölümlerin her biri, olağanmış gibi görünen bir uçuş sırasında ters gidebilecek muhtelif şeylere ve insanların ölümün kıyısından nasıl döndüklerine odaklanıyor. Bu program, yaşanan faciaların gerçek görüntüleri ve yolcular, uçuş ekibi ve havacılık uzmanlarıyla yapılmış röportajlar eşliğinde, sıradan bir uçak yolculuğu fena halde sarpa sardığında yaşanan dehşete kapsamlı bir bakış sunuyor.
 
Havalandıktan sonra tek yapabileceğiniz sorunsuz inebilmeyi ummak. Peki ya problem çıkarsa? Felaket Uçuşlar (World’s Worst Flights) 11 Nisan’dan itibaren her Perşembe 22:55’te DMAX ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER