Black Summer ve The Perfect Date 12 Nisan'da Netflix Türkiye'de!

Black Summer ve The Perfect Date 12 Nisan'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı projeyi ekrana getirecek.

You vs. Wild (10/4/2019)
Bu interaktif macera dizisinde Bear Grylls, dünya üzerindeki en çetin yerlere gidiyor ve izleyicilerden onun için önemli ölüm kalım kararları almasını istiyor.Liss Pereira: Reteniendo liquidos (10/4/2019) 
Hamile Liss Pereira yalan söylemek, çirkin donlar, mahrem bölgeler ve modern ilişkilere dair hem eğlenceli hem de rahatsız edici gerçekleri paylaşıyor.Black Summer (11/4/2019)
Z Nation evreninde geçen bu dizi, zombi istilasının en karanlık saatlerinde umut için mücadele eden çatlak bir özel kuvvetler ekibini konu alıyor.


Huge in France (12/4/2019)
Ünlü komedyen Gad Elmaleh oğluyla tekrar bağ kurmak için Los Angeles'a taşınır. Ama Fransa'dan farklı olarak burada şöhretin avantajları olmadan yaşamayı öğrenmelidir.Special (12/4/2019)
Orta dereceli serebral palsi hastası eşcinsel bir adam, bir kazanın ardından kendini kaza kurbanı olarak tanıtmaya karar verir ve sonunda istediği hayatın peşine düşer.


The Silence (12/4/2019) 
Dünyaya saldıran dehşet verici yaratıklar, insan kurbanlarını seslerinden tanıyıp avlarken genç bir kız ve ailesi ücra bir yere sığınır.


The Perfect Date (12/4/2019) 
Sevgiliniz yok mu? Sorun değil. Üniversite için para biriktiren bir liseli, erkek arkadaşların yerine geçmesini sağlayan bir uygulama geliştirir. Noah Centineo başrolde.


A Land Imagined (12/4/2019) 
Singapur'da bir polis, gizemli bir oyun oynayarak uykusuz geceler geçiren göçmen bir Çinli inşaat işçisinin ortadan kaybolmasını araştırır.


Who Would You Take to a Deserted Island? (12/4/2019)
Birlikte geçirdikleri son gecedeki kutlama sırasında bir sır açığa çıkınca uzun süredir arkadaş olan dört kişinin yaşamı aniden değişir.


Francesco de Carlo: Cose di Questo Mondo (12/4/2019) 
Francesco De Carlo, Milano'da Santeria Social Club'daki stand-up gösterisinde sağlıksız alışkanlıklar, din, politika ve zeplinler gibi birçok konuya değiniyor.

Mighty Little Bheem (12/4/2019) 
Masum bir ufaklığın sınırsız merakı ve olağanüstü gücü, yaşadığı küçük Hint kasabasına haylazlık ve macera getiriyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER